Jdi na obsah Jdi na menu
 


TAKTIKY

Šípy bez mirroru = gg

Vidíte že má nepřítel šípy ?  pošlete například princeznu kterou nepřítel zníčí šípama a na to pošlete například barell na který už nepřítel nemůže šípama reagovat. tato taktika de samozřejmě použít i s minion hordou, obráceně(nejdříve barrel a pak princeznu) nebo s mirrorem.

hog + freeze 

nebudu vám radit celý deck ale jen taktiku. jednoduše pošlete hog ridera a až nepřítel zareaguje jednoduše to tam kolem něj zmrazte a Hog se postará o věž.

Giant + mousketeer

kvůli téhle taktice  jsem se dostal z arény 3 do arény 4 (skoro do arény 5 1300 trophy) jednoduše pošlete gianta a za něj mušketýrku (nejlépe i spear gobliny) giant bude chránit mušketýrku a mušketýrka gianta a pokud se oba dostanou k věži tak po věži je za pár vteřin.

all-in

když někdo použije tuto taktiku tak mě hned zabije ale já s ní neumím hrát ! Jednoduše pošlete nějakou silnou jednotku například P.E.E.Ku až DOZÁDU ! až P.E.E.K.A bude zhruba na mostě vy už budete mít plné eliky. nepřítel na něj zareaguje například barbarama a mušketýrkou. a vy protože už máte plné elíky tak vše nasázíte na druhou lajnu. a protože nepřítel nemá elíky kvůly P.E.E.Kovy (vážně nedělám reklamu) a vaše jednotky ho pěkně zničí. 

NO TAK DALŠÍ TAKTIKY PŘIBUDOU PŘÍŠTĚ A JÁ SE DU NAUČIT TAKTIKU ALL-IN AHOOOJ.